بزرگداشت مدیا کاشیگر با حضور اهالی قلم + ایکاردی: هنوز صد در صد آماده نیستم – ماه مبارک رمضان

خبرگزاری ایلنا: مراسم بزرگداشت مدیا کاشیگر برگزار می‌شود.

 مراسم بزرگداشت مدیا کاشیگر  روز چهارشنبه هیجدهم مرداد‌ماه ساعت ۱۹ تا ۲۱ در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود
علاقه‌مندان به شرکت در بزرگداشت مدیا کاشیگر در آمفی تئا‌تر سالن بهارستان واقع در ضلع جنوبی بوستان گفت‌وگو حضور پیدا کنند.

 مراسم بزرگداشت مدیا کاشیگر  روز چهارشنبه هیجدهم مرداد‌ماه ساعت ۱۹ تا ۲۱ در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.

بزرگداشت مدیا کاشیگر با حضور اهالی قلم

سخنرانی شخصیت‌های فرهنگی و هنری و اجرای موسیقی زنده و نمایش‌نامه‌خوانی شعر‌خوانی و پخش فیلم و صدا از مدیا کاشیگر از جمله برنامه‌های این مراسم است.
مدیا کاشیگر متولد ۱۳۳۵ شاعر و نویسنده و مترجم ده‌ها جلد کتاب و یکصد‌ مقاله در چهار دهه‌ اخیر است. کتاب‌های «خاطره‌هایی فراموش شده از فردا»، «آخرالزمان»، «مرگ موریانه»، «اتاق تاریک» و ترجمه «ابر شلوار‌پوش» ازجمله کارهای ادبی او هستند. همچنین جایزه‌های ادبی یلدا و روزی روزگاری را نیز مدیا کاشیگر راه‌اندازی کرده بود.

خبرگزاری ایلنا: مراسم بزرگداشت مدیا کاشیگر برگزار می‌شود.
——————-
ورزش سه: اینتر که فصل گذشته 3 مربی متفاوت از ابتدای تابستان تا پایان روی نیمکت خود دید، امسال با اسپالتی کار را آغاز کرده و امیدوار است بتواند نتایج خوبی کسب کند
همیشه سعی کرده ام دستورات مربی را اجرا کنم، بنابراین فشار زیادی روی مدافعین حریف میاورم. تیم ما خوب به نظر می‌رسد، این را پیش از کمپ پیش فصل هم گفته بودم. سرمربی ایده های خوبی دارد.”

او گفت:” نمی‌توانستم برای کمی بازی کردن در زمین، اجرای تاکتیک ها و دوباره قرار گرفتن در شرایط بازی صبر کنم. از وقتی از اردوی تیم ملی بازگشته ام، به سختی روی خودم کار کردم ولی متاسفانه آطور که می‌خواستم نشد. من در تلاش بودم قدرت پاهایم را بیشتر کنم ولی کنار امدن با مصدومیت کار ساده ای نیست. خیلی خوشحالم که دوباره به میدان برگشته ام، هر چند که هنوز کمی درد دارم و 100 درصد آماده نیستم. ولی می‌توانم با این شرایط حداقل یک پاس گل بدهم.

ورزش سه: اینتر که فصل گذشته 3 مربی متفاوت از ابتدای تابستان تا پایان روی نیمکت خود دید، امسال با اسپالتی کار را آغاز کرده و امیدوار است بتواند نتایج خوبی کسب کند. ایکاردی که از بهترین های چند فصل اخیر اینتر و ایتالیا بوده، به تمجید از اسپالتی پرداخت ولی مدعی شد که هنوز به صورت کامل از مصدومیت ریکاوری نکرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *