با 20 میلیون چه خودروهایی می‌توان خرید؟ + وودی آلن کارش را با آمازون ادامه می‌دهد – ماه مبارک رمضان

خبرگزاری میزان: با مبلغ 20 میلیون تومان در بازار خودروهای دست دوم می‌توانید خودروهایی شامل پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول را خریداری کنید
قیمت برخی از این خودروها به صورت زیر است:

با 20 میلیون چه خودروهایی می‌توان خرید؟

خبرگزاری میزان: با مبلغ 20 میلیون تومان در بازار خودروهای دست دوم می‌توانید خودروهایی شامل پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول را خریداری کنید.
با بررسی بازار خودروهای دست دوم دریافتیم با مبلغ 20 میلیون تومان می توانید گزینه‌هایی مانند پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول پیش رو داشته باشید.

——————-

خبرگزاری مهر: از سوی کارگردان مشهور آمریکایی اسامی گروه بازیگرانی که برای فیلم بعدی آمازون انتخاب شده‌اند، منتشر شد
نخستین همکاری آلن با آمازون در سال ۲۰۱۶ با فیلم «کافه سوسایتی» شروع شد که در جشنواره کن به نمایش درآمد و بعد اولین سریال تلویزیونی وی با عنوان «بحران در ۶ صحنه» با بازی مایلی سایرس، الین می و جان ماگارو برای آمازون جلوی دوربین رفت.

خبرگزاری مهر: از سوی کارگردان مشهور آمریکایی اسامی گروه بازیگرانی که برای فیلم بعدی آمازون انتخاب شده‌اند، منتشر شد.
داستان این فیلم در جزیره کانی در دهه ۱۹۵۰ می‌گذرد.

 به نقل از اسکرین دیلی، وودی آلن که از سال ۲۰۱۶ با ساخت یک فیلم سینمایی و بعد از آن یک مینی سریال کارش را با آمازون غول نمایش آنلاین شروع کرد، قصد ادامه همکاری دارد.

وودی آلن کارش را با آمازون ادامه می‌دهد

این کارگردان قصد دارد تا یک فیلم بلند دیگر نیز برای آمازون بسازد. این فیلم بلند هنوز عنوانی ندارد. گفته شده تیموتی کالامت، ال فانینگ و سلنا گومز بازیگران فیلم بعدی وودی آلن هستند. هر سه این بازیگران بسیار جوان هستند.
«چرخ شگفتی» جدیدترین فیلم وودی آلن به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک انتخاب شده و اولین فیلمی است که آمازون استودیوز برای راه‌اندازی شبکه توزیع خود برگزیده است.

در این فیلم جیمز بلوشی، جونو تمپل، جاستین تیمبرلیک و کیت وینسلت بازی کرده‌بودند. این فیلم اول دسامبر در آمریکا اکران می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *