کارگردان «چیزهای عجیب» فیلم تخیلی می‏ سازد – ماه مبارک رمضان

روزنامه بانی فیلم: زنی که تا به حال روی صندلی کارگردانی محبوب ترین سریال تابستانی سال گذشته نشسته و چند قرارداد قابل توجه دیگر هم با کمپانی های یونیورسال و فاکس امضا کرده، حالا فیلمی علمی تخیلی درباره آدم فضایی ها خواهد ساخت

روزنامه بانی فیلم: زنی که تا به حال روی صندلی کارگردانی محبوب ترین سریال تابستانی سال گذشته نشسته و چند قرارداد قابل توجه تور تبریز لحظه آخری دیگر هم با کمپانی های یونیورسال و فاکس امضا کرده، حالا فیلمی علمی تخیلی درباره آدم فضایی ها خواهد ساخت.
پیش از این قرار بود ایوا دوورنی روی صندلی کارگردانی این پروژه بنشیند و لوپیتا نیونگ او هم نقش اصلی آن را بازی کند، اما حالا هیچ یک از این دو نفر دیگر به پروژه متصل نیستند. جی روچ اواخر سال گذشته قرارداد امضا کرد که فیلمنامه را بازبینی کند. فرنک مارشال در همراهی با پیتر صاراف و ترورو تور ارزان برزیل از کمپانی بیگ بیچ این پروژه که متعلق به کمپانی امبلین است را تهیه می کنند. کانولی و مارک ترتل تاوب از کمپانی بیگ بیچ تهیه کنندگان اجرایی این پروژه خواهند بود.

به نقل از هالیوود ریپورتر، ربکا توماس استخدام شده تا فیلم علمی تخیلی «حیات هوشمندانه» را برای کمپانی امبلین انترتینمنت کارگردانی کند.

کارگردان «چیزهای عجیب» فیلم علمی تخیلی می‏ سازد

توماس تور ارزان مراکش همچنین مسئولیت نویسندگی اضافی روی فیلمنامه اوریجینالی که کالین ترورو و درک کانولی نوشتند را هم بر عهده خواهد داشت. داستان این فیلم حول محور یکی از کارمندان سازمان ملل متحد می چرخد که کارش زیر نظر داشتن فضا است و به این ترتیب با زنی زیبا ارتباط برقرار می کند که تور زمینی کیش ممکن است یک بیگانه باشد.
علاوه بر این، توماس اخیرا قراردادی امضا کرد تا روی صندلی کارگردانی پروژه علمی تخیلی «بدخیم» محصول کمپانی فاکس بنشیند. در عین حال، غیر از برادران دافر و شاون لیوای که سازندگان اصلی سریال علمی تخیلی «چیزهای عجیب» محصول نت فلیکس هستند، توماس تنها یکی از دو نفری است که توانسته شانس کارگردانی یکی از اپیزودهای این سریال را به دست بیاورد که محبوب ترین سریال تابستانی آموزش تعمیرات موبایل سال گذشته بود و به زودی فصل دوم آن از نت فلیکس پخش خواهد شد. نفر دیگری که این سریال را کارگردانی کرده، اندرو استنتون کارگردان «وال-ای» است.

ترورو و مارشال در بیانیه ای مشترک گفتند: «ربکا به زیبایی در نخستین فیلم سینمایی اش آن حس بیگانگی که ما اغلب در میان انسان ها حس می کنیم را به نمایش گذاشت. بسیار مشتاق هستیم تا ببینیم چطور او در داستانی در مورد جایگاه ما در جهان، بیشتر به اکتشاف تور ارزان آلمان در این مفاهیم می پردازد.» نخستین تجربه سینمایی توماس فیلم مستقل سال ۲۰۱۲ «کودکان الکتریک» بود و الان مدتی است که انتظار می رفت او بتواند فرصت نخستین فیلم سینمایی بزرگ خود را پیدا کند چون پیش از این توانسته بود قراردادهایی برای کارگردانی بازگویی لایواکشن فیلم «پری دریایی کوچک» را با یونیورسال و اقتباس کتاب «در جستجوی آلاسکا» نوشته جان گرین را با پارامونت امضا کند. هر دوی این فیلم ها خرید بلیط هواپیما ماهان هنوز در مراحل تهیه و توسعه به سر می برند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *