عیدی ویژه به نوروزبانان بی نوروز + اعتراض هواداران استقلال به استقرار تماشاگران – ماه مبارک رمضان

معاون رییس جمهور از عیدی ویژه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت آموزش و پرورش به نوروزبانان بی نوروز خبر داد
نوروزبانان بی نوروز همان اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر هستند که سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، وزارت کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان صدا و سیما، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پلیس راهور ناجا، سازمان مناطق آزاد، راه آهن، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان هلال احمر، شرکت فرودگاه های کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر زیرمجموعه های آن ها را شامل می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

معاون رییس جمهور از عیدی ویژه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت آموزش و پرورش به نوروزبانان بی نوروز خبر داد.

طرح تقدیر از نوروزبانان بی نوروز به همکاری کلیه هتل های کشور و هماهنگی های لازم با وزارت آموزش و پرورش برای دریافت مرخصی تحصیلی تا ۲۶ فروردین ماه نیز فراهم شده است.

علی اصغر مونسان گفت: طرح تقدیر از نوروزبانان بی نوروز که در تعطیلات به مردم و مسافران خدمت کرده اند، به دنبال موافقت وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود که در جریان آن امکان دریافت مرخصی تحصیلی برای فرزندان آن ها به مدت دو روز از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ فروردین ماه فراهم خواهد شد و این افراد می توانند از امکانات اقامتی هتل های سراسر کشور با ۸۰ درصد تخفیف استفاده کنند.

——————-

خبرگزاری فارس: مربیان دو تیم قبل از سوت داور به سمت هم رفتند و خوش وبش کردند.

* امین منوچهری که سابقه حضور در استقلال را دارد به سمت نیمکت استقلال رفت و با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد

*هواداران استقلال باتوجه به اینکه بلیت داشتند هنگام ورود به سکوها با ممانعت ماموران حراست ورزشگاه تختی مواجه شدند که این موضوع با اعتراض آنها همراه شد. این تماشاگران با وجود آغاز بازی موفق به نشستن روی سکوها نشده‌اند و به همین دلیل کلافه شدند!

خبرگزاری فارس: مربیان دو تیم قبل از سوت داور به سمت هم رفتند و خوش وبش کردند.

* هر زمانی مهاجمان استقلال فرصت گلزنی را از دست می‌دادند استقلالی ها تیام را تشویق می کردند.

* امین منوچهری که سابقه حضور در استقلال را دارد به سمت نیمکت استقلال رفت و با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد.

* تیام مهاجم استقلال به همراه کولی دستیار شفر از روی سکوها بازی را از نزدیک مشاهده می‌کند. ظاهرا مدرک کولی هنوز توسط کمیته آموزش تایید نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *